C.H. KościerskaC.H. Kościerska

By C.H. Kościerska

Komputronik

Salon Komputronik jest profesjonalnym sklepem komputerowym. W naszej ofercie znajdują się jedynie markowe produkty renomowanych firm. Oprócz konkurencyjnej ceny, staramy się zawsze zapewnić maksymalną szybkość i najwyższą jakość obsługi.

Salon Komputronik zlokalizowany jest w centrum handlowym Galeria Kościerska na parterze. Dzięki temu nasi Klienci mogą łatwo do nas dotrzeć, nie martwiąc się o miejsca parkingowe. Dodatkowym atutem takich lokalizacji są dogodne godziny otwarcia oraz możliwość robienia zakupów także w niedziele.

Pojawił się problem z laptopem, komputerem – Zapraszamy do Naszego serwisu. Oferujemy pogwarancyjny serwis laptopów wszystkich marek. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz umiejętności. Tylko w naszym serwisie laptopów otrzymują Państwo gwarancję rzetelnie wykonanej usługi. Oferujemy możliwość rozszerzenia gwarancji i ubezpieczenia zakupionego produktu. Całość może być rozłożona na korzystne raty lub leasing. W razie usterki sprzętu, której nie obejmuje gwarancja jesteśmy w stanie bardzo szybko i profesjonalnie go naprawić.

Oferujemy również możliwość zakupu sprzętu ze stawką zerową VAT dla szkół jak i firm na terenie całej Unii Europejskiej. Prowadzimy również sprzedaż do krajów spoza Wspólnoty.

By C.H. Kościerska

Media Expert

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku polskim od ponad 10 lat. Nasza oferta to najnowsze produkty: telewizory Smart, laptopy, tablety, smartfony, foto, RTV i AGD, a wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Media Expert jest marką powszechnie cenioną przez klientów, czego potwierdzeniem jest m.in. nagroda Grand Prix – Laur Konsumenta 2013 r. przyznana za wdrażanie najwyższych standardów w zakresie obsługi i  indywidualnego podejścia do każdego klienta, atrakcyjności oferty i promocji, odpowiedzialności za środowisko naturalne.

Komputronik
Media Expert