C.H. KościerskaC.H. Kościerska

Opis sklepu

KomputronikSalon Komputronik jest profesjonalnym sklepem komputerowym. W naszej ofercie znajdują się jedynie markowe produkty renomowanych firm. Oprócz konkurencyjnej ceny, staramy się zawsze zapewnić maksymalną szybkość i najwyższą jakość obsługi.

Salon Komputronik zlokalizowany jest w centrum handlowym Galeria Kościerska na parterze. Dzięki temu nasi Klienci mogą łatwo do nas dotrzeć, nie martwiąc się o miejsca parkingowe. Dodatkowym atutem takich lokalizacji są dogodne godziny otwarcia oraz możliwość robienia zakupów także w niedziele.

Pojawił się problem z laptopem, komputerem – Zapraszamy do Naszego serwisu. Oferujemy pogwarancyjny serwis laptopów wszystkich marek. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz umiejętności. Tylko w naszym serwisie laptopów otrzymują Państwo gwarancję rzetelnie wykonanej usługi. Oferujemy możliwość rozszerzenia gwarancji i ubezpieczenia zakupionego produktu. Całość może być rozłożona na korzystne raty lub leasing. W razie usterki sprzętu, której nie obejmuje gwarancja jesteśmy w stanie bardzo szybko i profesjonalnie go naprawić.

Oferujemy również możliwość zakupu sprzętu ze stawką zerową VAT dla szkół jak i firm na terenie całej Unii Europejskiej. Prowadzimy również sprzedaż do krajów spoza Wspólnoty.

Informacje

  • www.komputronik.pl
  • 58 680 0198
  • koscierzyna@komputronik.pl